II. liga mužů a žen, sk. E, 1. kolo, Vyškov
KP družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina B, 1. kolo, Břeclav
20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, Přerov
Mistrovství Moravy a Slezska dorostenců a dorostenek jednotlivců, Znojmo
22
Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a juniorek, mužů a žen jednotlivců, Ostrava

ATLETÍME S RODIČI 2021

Atletický klub AHA Vyškov uspořádal 24.června 2021 další ročník již populárního závodu pro rodiče a děti v rámci projektu Pohybová gramotnost – Atletika pro rodinu. Tento závod jsme pojali i jako zakončení školního roku pro všechny naše přípravkové tréninkové skupiny. I tentokrát byl o akci velký zájem, zúčastnilo se celkem 34 rodinných týmů a atmosféra byla jako vždy skvělá. Po společné rozcvičce jsme soutěžící rozdělili do čtyř skupin, které postupně absolvovaly jednotlivé disciplíny: slalom, štafetový běh, skok z místa a hod pěnovým oštěpem. Rychlá spojka průběžně sbírala výsledky, a ty byly téměř ihned zpracovány. Viděli jsme několik skvělých výkonů, ale pro nás je důležitý úsměv na rtech všech zúčastněných a dobrá nálada. Dokázali jsme naplnit motto celé soutěže „Běhej, skákej, házej rád, s rodiči to můžeš dát!“, za hlasitého povzbuzování ostatních „to dali“ úplně všichni. Na závěr děti obdržely medaile, diplomy, náramky a naše vlastnoruční „lízátkové kytičky“ (díky trenérce Kristýnce), popřáli jsme všem krásné prázdniny a těšíme se na další společný rok s atletikou.