Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Czech Inndoor Gala (Zlatý mítink WIT), Ostrava
31 1 2
Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale jednotlivců, Ostrava
3
Mistrovství Moravy a Slezska D, J, M a Ž v hale jednotlivců, Ostrava
4
5 6 7 8 9
Mistrovství ČR ve vícebojích, Praha - Stromovka
10
Mistrovství ČR ve vícebojích, Praha - Stromovka
11
Mistrovství ČR ve vícebojích, Praha - Stromovka
Mistrovství ČR v chůzi, Praha - Stromovka
12 13 14 15 16 17
Mistrovství ČR mužů a žen v hale, Ostrava - Vítkovice
18
Mistrovství ČR mužů a žen v hale, Ostrava - Vítkovice
19 20
VC ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve vrhu koulí, Vyškov
21 22 23 24
Mistrovství ČR dorost, junioři v hale, Ostrava - Vítkovice
25
Mistrovství ČR dorost, junioři v hale, Ostrava - Vítkovice
26 27 28 29 1 2
Mistrovství ČR žactva v hale, Praha - Stromovka
3
Mistrovství ČR žactva v hale, Praha - Stromovka
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čokoška ve Vyškově nezamrzla, závodilo se "ostošest"!

Čokoška ve Vyškově nezamrzla, závodilo se "ostošest"!



Čokoládová tretra ve Vyškově s přízní startujících

 

Chladné počasí posledních dnů a ledový vítr naháněly pořadatelům hrůzu. Spousta pořadatelského úsilí bylo nakonec počasím oceněno tím, že alespoň ukrutný ledový vítr ubral na své intenzitě, chvílemi se na malé závodníky podívalo i sluníčko a účastníci, kterých se sešlo 241 bojovali ze všech sil. Společně s ambasadory vyškovské „Čokošky“,  olympioniky Šárkou Kašpárkovou a Jiřím Mužíkem,  přispěli k pěkné atmosféře na atletickém stadionu za parkem.

 

Seznam vítězů Čokoládové tretry Vyškov 2023:

 

NEPOSTUPOVÉ KATEGORIE, BEZ POSTUPU DO SEMIFINÁLE DO OSTRAVY 26. 6. 2023

30m mix mimino v náručí (2023 – 2022):

1.místo - Ondřej SUCHÝ (Vyškov), 8,61 s.

60m mix BATOLE za ruku (2021 – 2020):

1.místo – Teodor KAWIJ (Atletika Olomouc), 29,06 s.

60m mix předškolák (2019 – 2018):

1.místo – Gabriela HANÁKOVÁ (Orel Vyškov), 13,62 s.

 

POSTUPOVÉ KATEGORIE, POSTUP DO SEMIFINÁLE NA ZLATOU TRETRU OSTRAVA DNE 26. 6. 2023

300m dívky (2013 – 2012):

1.místo – Kryštof SLEZÁK (Atletika Slavkov u Brna, z. s., 51,24 s.), 51,24 s.

300m chlapci (2013 – 2012):

1.místo – Adéla BOHÁČOVÁ  (Atletika Polička), 49,33 s.

200m dívky (2015 – 2014):

1.místo – Karolína MÍČKOVÁ (Atletika Benešov), 34,46 s.

200m chlapci (2015 – 2014):

1.místo - Matěj Altman (Atletika Stará Boleslav), 33,78 s.

100m dívky (2017 – 2016):

1.místo – Viktorie KUPKOVA (Night run tym), 18,79 s.

100 m chlapci (2017 – 2016):

1.místo – Dominik BUČO (AHA Vyškov), 18,54 s.

Hod raketkou dívky (2012 – 2013):

1.místo – Adéla LOCHMANOVÁ (AHA Vyškov), 32,57 m

Hod raketkou chlapci (2012 – 2013):

1.místo – František FRUHWIRT (ATK Šlapanice), 39,56 m

 

VLOŽENÝ ZÁVOD NA 200 M MUŽŮ A ŽEN:

200 m ženy (2011 a st.):

1.místo – Stela TOMANOVÁ (Orel Vyškov), 27,80 s.

200 m muži (2011 a st.):

1.místo – Michal DERKA (AHA Vyškov), 24,33 s.

 

Blahopřejeme všem účastníkům, že i přes chladné počasí, zdárně absolvovali Čokoládovou tretru Vyškov.

Kompletní výsledky viz: https://online.atletika.cz/vysledky/68101 .

Fotodokumentace závodu viz: https://ahavyskov.rajce.idnes.cz/Cokoladova_tretra_Vyskov_2023/