Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19
M Jm KAS družstev ml. žactva, sk. SEVER, 3. kolo, Brno
20 21
Festival sportu, Vyškov
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
Finále KLAP Jm KAS, Blansko
24 25
Nanukový pětiboj mladšího žactva - Rysáčků, AHA Vyškov
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bučovice, Útěchov i Otrokovice s medailovými úspěchy atletů AHA Vyškov

Bučovice, Útěchov i Otrokovice s medailovými úspěchy atletů AHA Vyškov



Dobrý den vážení rodiče,

v pátek 28.10. se v Bučovicích běžel sokolský běh a zde jsou slibované výsledky :
Předškoláčci    2017 a mladší    170m
dívky :
4.místo Ševčíková Ema
Začínající   2015-2016     170 m
dívky :
8.místo Hlivová Eliška
9.místo Sedláková Šárka
13.místo Ševčíková Šarlota
hoši :            340 m
1.místo Čížek Dan
3.místo Honel Matěj
4.místo Bučo Dominik
Nejmladší     2013-2014      340 m
dívky :
1.místo Hrabovská Lucie
hoši :
5.místo Derka Štěpán
6.místo Štébl Jakub
7.místo Zachoval David
Mladší žactvo     2011-2012   
dívky  :      340 m
3.místo Bučová Veronika
5.místo Mačíková Ema
6.místo Sedláková Adéla
8.místo Adamcová Natálie
hoši :    510 m
4.místo Hrabovský Michal
5.místo Honel Jakub
Starší žactvo   510 m
dívky :
1.místo Derková Eliška
5.místo Spáčilová Simona
hoši :
1.místo Bučo Šimon
dorostenci     1860 m
1.místo Derka Michal
junioři      1860 m
1.místo Derka Jakub
 
Tento víkend se v sobotu běžel závod v Brně a to 53. ročník Běhu Útěchovskými lesy.
Zde byl jediný zástupce AHA Vyškov a to Honzík Urban. Ve své kategorii minižáci se umístil na krásném 11. místě.
Svou trať o délce 300 m proběhl v čase 1:50 s.
 
Dále se v Otrokovicích běžel Memoriál Mudr. Josefa Podmolíka. I zde byly vidět barvy AHA Vyškov.
za atletickou školičku se na start postavila Šárka Sedláková a vybojovala nádherné 2.místo.
V kategorii mladší přípravka se na trať o délce zhruba 600 m postavila Adéla Sedláková a vybojovala krásné 6.místo.
 
Všem moc děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k dosaženým krásným výsledkům.
 
S přáním hezkého zbytku víkendu

--
Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov
Tel.73965686