Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1
Pístovická riviéra, Pístovice
2
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žákyň, Kopřivnice
3 4 5 6 7
Atletický čtyřboj, Vyškov
8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bronz z M JMK družstev: mladší žákyně AHA Vyškov

Bronz z M JMK družstev: mladší žákyně AHA Vyškov



Dobrý den, vážení rodiče,

 

ráda bych vás informovala o výsledcích z finále JMK mladšího žactva, které proběhlo ve čtvrtek 8. 9. 2022 v Hodoníně. 

Nejprve bych ráda poděkovala rodičům a všem, kteří se podíleli na odvozu dětí z Hodonína. Moc jste nám tím pomohli a děvčata i chlapci se tak mohli závodu zúčastnit až do konce.

I když jsme jeli v oslabené sestavě (hlavně chlapci), tak se naši atleti nezalekli a bojovali ze všech sil.

Výsledkem bylo u děvčat 3. místo a jistota postupu na semifinále mistrovství Moravy a Slezska a 6., bohužel nepostupové místo u chlapců.

 

A zde jsou kompletní výsledky:

 

mladší žákyně

1. AK Olymp Brno   154,00 bobů

2. AC Moravská Slavia Brno  129,00

3. AHA Vyškov                     101,00

4. Atletika Slavkov u Brna        99,00

5. AK Ludvíka Daňka Blansko   80,00 

6. AK Hodonín                          40,00

7. TJ Lokomotiva Břeclav          35,50

8. JAC Brno                               33,50

 

mladší žáci

1. TJ Lokomotiva Břeclav    164,00

2. Atletika Slavkov                138,00

3. AK Ludvíka Daňka Blansko  129,00

4. Elite sport Boskovice             68,00

5. VSK Univerzita Brno               58,00

6. AHA Vyškov                          46,00

7. AK Hodonín                             38,00

8. AC Moravská Slavia Brno        25,00

 

Bodující děvčata:

 

60 m :

3. Kateřina Kocůrová   8,48    8b

 

60 m př.

7. Eliška Derková   10,77     4b

8. Kateřina Mašínská   10,81  3b

 

150 m:

9. Nikola Koláčná  21,82   2b

 

dálka:

3. Eliška Derková   490 cm       8b

6. Karolína Lamačová  459 cm  5b

9. Kateřina Mašínská   429 cm    2b

 

800 m :

2. Ellen Ondrušková    2:32,37   9b

 

300 m:

3.  Eliška Derková   46,25     8b

4. Kateřina Kocůrová  46,28  7b

 

koule 2 kg:

3. Karolína Lamačová  10,26  8b

 

1500 m:

1. Jolana Mazlová  6:08,74  11b

 

kriket:

3. Karolína Lamačová  43,83  8b

5. Michaela Pytelová   39,65   6b

 

štafeta 4x60 m:

2. Kocůrová, Ondrušková, Mašínská, Koláčná   34,17        9b

8. Procházková, Pytelová, Spáčilová, Špaňhelová   36,80   3b 

 

Bodující chlapci

 

60 m př.:

8. Šimon Bučo    11,97  3b

10. Jan Jašíček   12,63  1b

 

300 m:

8. Šimon Bučo   47,47   3b

 

800 m:

8. Vítek Ferenc   2:47,08   3b

 

1500 m:

4. Jakub Lasovský  6:27,99  7b

 

výška:

4. Sebastian Tauš  143 cm  7b

 

koule 3 kg:

5. Samuel Valníček   8,69  6b

8. Adam Ulrich    8,19      3b     

 

oštěp 500g:

10. Adam Ulrich  19,29  1b

 

kriket:

6. Ondřej Adamík  44,49  5b

 

štafeta 4x60 m:

7. Ferenc, Ulrich, Jašíček, Lasovský 36,97   4b

8. Adamík, Valníček, Tauš, Kingma  37,38   3b

 

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci klubu a děvčatům blahopřejeme k 3. místu a postupu do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska.

 

Hezký zbytek dne

S pozdravem Jitka Derková

vedoucí družstev ml. žactva