Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Valná hromada AHA Vyškov v úterý 31.8.2021 - POZVÁNKA
1 2
Semifinále "A" Mistrovství Moravy a Slezska družstev st. žactva, Vyškov
3 4
Baráž o I. ligu mužů a žen, Vítkovice
5
Mistrovství ČR družstev mužů a žen, Břeclav
6 7 8 9
Krajský přebor družstev mladších žáků a ml. žákyň, sk. B, 2. kolo, Vyškov
10
AHA tyčka, Vyškov
11
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 3. kolo, Břeclav
12
13 14 15 16
Mistrovství JMK družstev ml. žáků a ml. žákyň, Břeclav
17 18
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců, Olomouc
19
Krajské finále atletických přípravek (KLAP), Slavkov u Brna
Mistrovství ČR žactva jednotlivců, Mladá Boleslav
20 21 22 23
Zdravá výživa aneb atletika pro rodinu, Vyškov
24 25 26
Semifinále M MaSl družstev mladších žáků a žákyň, Brno
27 28 29 30 1
Atletický 4-boj s vloženou disciplínou 150 m
2
Pístovická riviéra, Pístovice
3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bety Suchomelová vítězí ve Slavkově, v Pístovicích po šedesáté.

Bety Suchomelová vítězí ve Slavkově, v Pístovicích po šedesáté.



PÍSTOVICKÁ RIVIÉRA po šedesáté

 

Výsledky krásného sobotního závodu v Pístovicích.

Napříč všemi kategoriemi se vás zúčastnilo více než 60. Velikánská gratulace patří všem, kteří přijeli a tento jubilejní 60. ročník si zaběhli.

 

A jak to nakonec dopadlo v kategoriích:

Benjamínci:    200 m

Dívky :

2.Hlivová Eliška      2016      1:07

7.Spáčilová Zoja       2017      1:18

10.Kupková Ema      2016      1:37

11.Bébarová Adéla    2018      1:42

13.Ševčíková Ema    2017      1:44

Hoši :

5.Urban Jan              2016       1:16

6.Bareš Šimon          2016       1:26

8.Sedláček David      2016        1:31

Lyžařská školka     500 m

Dívky:

4.Šmehlíková Anna    2015      3:02

6.Sedláková Adéla     2015      3:07

10.Válková Adina       2015      3:23

16.Kupková Anna        2015     3:40

Hoši :

4.Čtvrtníček David        2014     2:42

7.Adamec David           2014     2:52

10.Zachoval David        2014     2:58

11.Honel Matěj              2015     3:00

17.Bébar Jakub             2015     3:45

Přípravka    200 m

Dívky :

6.Sedláková Adéla          2012     2:22

10.Lochmanová Adéla    2012     2:34

11.Hrabovská Lucie        2013     2:35

12.Vežníková Johanka   2012     2:36

14.Obdržálek Mia           2012     2:38

17.Jašíčková Linda         2013     2:44

18.Mačíková Ema           2012     2:45

19.Turková Barbora        2013     2:48

26.Kubicová Anna           2012     3:08

28.Barešová Michaela     2013    3:09

33.Spáčilová Klaudie       2013     3:17

Hoši :

5.Honel Jakub                   2012      2:15

9.Derka Štěpán                 2013      2:33

17.Štébl Jakub                  2013      2:51

20.Straňák Šimon              2013     2:54

21.Kovář Vojtěch                2012     2:55

26.Štroblík Petr                  2013     2:55

29.Kubica Jakub                2013     3:10

31.Vrána Lukáš                  2013     3:17

32.Opletal Adam                2013      3:19 

33.Michalec Jiří                  2013      3:21

Nejmladší žákyně a žáci    500m

dívky :

3.Pytelová Michaela          2010        2:20

5.Adamcová Natálie            2011        2:27

6.Musálková Bára                2011        2:29

15.Lochmanová Tereza        2010       3:01

hoši:

4.Hrabovský Michal              2011         2:17

10.Vrána Matyáš                   2011        3:06

12.Straňák Filip                     2011         3:11

Mladší žákyně a žáci    1000m

dívky : 

1.Derková Eliška                 2009           4:50

2.Mazlová Jolana                2009            5:01

6.Spáčilová Simona              2009            5:38

9.Dědičová Veronika             2008            5:54

Hoši

5.Opletal Štěpán                2008           4:59

7.Jašíček Jan                     2009           5:05

10.Pukowietz Patrik           2008            5:52 

Starší žáci     2000m

2.Derka Michal            2006              8:16

3.Jašíček Filip             2006              9:48

Juniorky     3.600 m

2.Mazlová Tereza            2002              14:03

3.Fiantová Sabina           2002              15:52

Junioři    3.600 m

1.Derka Jakub                2003                13:36

Ženy A      5.400 m

15.Tomešová Taťana         1989                33:03

Ženy B

5.Hajzlerová Magdaléna      1973           27:29

7.Vežníková Lucie                1980           28:50

Muži A              8.200 m

6.Hajzler Sebastian               2001           31:14

8.Spáčil Zdeněk                     1987           33:02                                   

Všem ještě jednou gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

 

Ještě bych Vás chtěla pozvat na příští víkend v neděli 10. října 2021 do Brna Slatiny na Slatinský kros, který je Mistrovstvím Jihomoravského kraje v krosu.

Více informací a propozice naleznete zde: http://slatinskykros.wz.cz/…htm

 

 

BĚH SLAVKOVEM, Bety zvítězila

 

V sobotu 2.10.2021 se ve Slavkově u Brna běžel Běh Slavkovem.

Za barvy AHA zde závodily sestry Suchomelovy.

V kategorii dívky I , které běžely 650 m doběhla mladší ze sester Veronika na 5 místě s časem 3:22.

V kategorii Dívky IV, které běžely 2000m doběhla na prvním místě  Suchomelová Alžběta  s časem 08:11 min.

Oběma děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu .

 

Zdroj: Kristýna Sedláková, vedoucí atletických přípravek AHA Vyškov