V úterý 2.6. se konal další závod Čokoládové tretry na atletickém stadionu v Blansku.
Sem zavítala dvě děvčata i z našeho klubu. Anička Šmehlíková ročník 2015 a Šarlotka Lazarová ročník 2017.
Anička běžela 300m a házela raketkou, Šarlotka běžela 200m.
Aničce se třístovka opravdu povedla, zaběhla čas 50,54, (vylepšila si osobák o 3 vteřiny), obsadila 3. místo a postoupila do semifinále, které se koná 15.6. v Ostravě. Poté házela raketkou, kde podala výkon 24,83, obsadila opět 3. místo a zajistila si i zde postup do semifinále.
Šarlotka běžela 200m, zaběhla čas 38,21 a to ji zajistilo krásné šesté místo.
Děvčatům blahopřejeme ke krásným výkonům a děkujeme za reprezentaci klubu.
Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/88805/0/3