Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19 20 21
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
24 25
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aháčci vybojovali postup do finále KLAP, blahopřejeme

Aháčci vybojovali postup do finále KLAP, blahopřejeme



KLAP Jihomoravského kraje, sk. B

 

Ve dnech 10. 6. 2021 Ve Slavkově u Brna a dnes 15. 6. 2021 v Kyjově se konala dvoukolová Krajská liga atletických přípravek.

Klub AHA Vyškov vyslal do boje dvě družstva. Každé družstvo může mít 8 chlapců a 8 dívek.

 

Za A mužstvo bojovali: Adamcová Natálie, Bučová Veronika, Černý Jáchym, Filipová Tereza, Honel Jakub, Hrabovský Michal, Krajčíková Adéla, Krejčík Kryštof, Lasovský Jakub, Pytelová Michaela, Sedláková Adéla, Špaňhelová Emma, Vintera Viktor.

 

Za B mužstvo se prali: Derka Štěpán, Horáček Šimon, Hrabovská Lucie, Kovář Vojtěch, Krajčík Matěj, Obdržálek Mia, Pospíšilíková Aneta, Rašnerová Sofie, Řiháková Anna, Smejkalová Nikol, Štébl Jakub, Vežníková Johanka, Zollmann Radim

 

A jak se dětem vedlo v jednotlivých kolech? 

 

První kolo (Slavkov u Brna):

1. Atletika Slavkov u Brna, z. s. A              204 bodů

2. Orel Vyškov                                              117,5 bodu

3. Atletický klub Aha Vyškov, z. s. A          96,5 bodu

4. AC Čejkovice                                              33 bodů

5. Atletika Slavkov u Brna, z. s. B               22 bodů

6. DDM Vracov                                             16 bodů

7. Atletický klub Kyjov, z.s.                           9 bodů

8. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. B           6 bodů

 

Celkové výsledky naleznete zde : https://online.atletika.cz/…139

 

Druhé kolo (Kyjov):

1. Atletika Slavkov u Brna, z. s. A                 194 bodů

2. Orel Vyškov                                                 108 bodů

3. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. A           103 bodů

4. AC Čejkovice                                                 35 bodů

5. Atletický klub Kyjov, z. s.                            33 bodů

6. Atletika Slavkov u Brna, z. s. B                  24 bodů

7. DDM Vracov                                                   5 bodů

8. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. B               2 body                

     
Celkové výsledky naleznete zde: https://online.atletika.cz/…0/5

 

Zde  je přehled bodujících dětí :

 

Jméno                                 první kolo         druhé kolo           celkem

Viktor Vintera                           22,5                  25                     47,5

Krejčík Kryštof                          18                    16                      34

Pytelová Michaela                    17                    15                      32    

Hrabovský Michal                    11,5                   16                     27,5

Bučová Veronika                       8                        7                     15

Adamcová Natálie                    6,5                     7,75                 14,25

Filipová Tereza                          4                        5                       9

Černý Jáchym                            1                       5,75                  6,75

Honel Jakub                               4,5                    1                       5,5

Sedláková Adéla                        1                       3                       4

Špaňhelová Emma                     1,5                   0,75                  2,25

Zollmann Radim                         1                       0,5                    1,5

Derka Štěpán                             1                       0,5                    1,5

Krajčíková Adéla                        1                       0                       1

Hrabovská Lucie                        1                        0                       1

Pospíšilíková Aneta                   1                        0                       1

Lasovský Jakub                         0                        0,75                  0,75

Smejkalová Nikol                        0                       0,5                    0,5

Obdržálek Mia                            0,5                     0                       0,5

Rašnerová Sofie                         0,5                     0                       0,5

Kovář Vojtěch                             0,5                     0                       0,5

Řiháková Anna                           0                        0,5                    0,5 

Krajčík Matěj                               0,5                     0                       0,5                              

    

V každé disciplíně boduje vždy prvních 10.

 

Všechny děti zaslouží velikánskou pochvalu a poděkování za předvedené výkony.

Některé z těch výkonů byli na 11. a dalším místě pouze těsně. Všichni bojovali jako lvi a snad si závody užili. 

 

Celkově jsme se umístili z obou kol na třetím místě a do finále postupují první 4 družstva.

Moc všem děkujeme za reprezentaci klubu a s některými se uvidíme 19. 9. 2021 na finále v Břeclavi.

 

Kristýna Sedláková
Vedoucí trenérka přípravek AHA Vyškov