Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT), 28. 5. 2024, Ostrava
29 30 31
SKOK VYSOKÝ NA LETŇÁKU (klubový závod), Vyškov ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
1
Mistrovství M a Sl družstev mládeže, 2. kolo, Olomouc
2
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Znojmo
3
Memoriál Josefa Odložila - DUKLA mítink, Praha
4
Atletika pro celou rodinu, Vyškov
5 6 7 8 9
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Otrokovice
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva jednotlivců, Ostrava - Poruba
10 11
KLAP, 2. kolo, Brno
12 13
Joklův memoriál, Vyškov
Finále Mistrovství JMKAS družstev st. žactva, Břeclav
14 15
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
16
Mistrovství ČR mládeže, Ostrava
17 18
MEMORIÁLY ve Vyškově - 18. 6. 2024
19
M Jm KAS družstev ml. žactva, sk. SEVER, 3. kolo, Brno
20 21
Festival sportu, Vyškov
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
22
Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích všech kategorií, Třinec
23
Finále KLAP Jm KAS, Blansko
24 25
Nanukový pětiboj mladšího žactva - Rysáčků, AHA Vyškov
České akademické hry - ATLETIKA, Liberec
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
26
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
27
Letní olympiáda dětí a mládeže, České Budějovice
28 29
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
30
Mistrovství ČR mužů a žen, Zlín
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aháčci na startu KLAP druzí

Aháčci na startu KLAP druzí



 
 
V úterý 23.4.2024 se v Blansku konalo 1. kolo KLAP Jmk. Naše družstvo bylo malé co do počtu, zato výsledky všech závodníků předčily všechna očekávání. Padla spousta osobních rekordů, děti fungovaly jako bezva parta a výsledek závěrečné štafety jen podtrhl skvělé vystoupení všech zúčastněných.  
7 "statečných" atletů vybojovalo v konkurenci 13 týmů parádní 2. místo s celkovým počtem 92 bodů.
 
Výsledky : Pořadí týmů - 1. Atletika Slavkov u Brna186b., 2. Atletický klub AHA Vyškov 92b., 3. Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko 84b.
 
Výsledky jednotlivců
Derka Štěpán 26b.- 60m 3. místo 9:22;  kriket 4. místo 36.14; 300m 6. místo 52:02 
Štébl Jakub 24b.- kriket 1. místo 38.71, dálka 2. místo 3.95  
Jašíčková Linda 14b.- 60m 5. místo 9.75; dálka 7.místo 3.60; 300m 56.41
Halas Matěj 11b. - 60m 10.místo 9.71 ; 300m 5. místo 51:68
Spáčilová Klaudie 7b.- kriket 12.místo 21.17; 60m 9.79 
Barešová Michaela 1b. -  dálka 12.místo 3.39; 300m 59.11
Turková Barbora - 60m 10.08; 300m 58.31
Štafeta 4x60m mix (Halas, Štébl, Barešová, Spáčilová ) 2. místo 38.67
 
Kompletní výsledky:
https://online.atletika.cz/vysledky/73685