Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Zlatá tretra Ostrava, Ostrava-Vítkovice
1 2 3
Nanukový pětiboj pro mladší žactvo, Vyškov
4
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva jednotlivců, Ostrava
5
Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže, 2. kolo, Ostrava
6
Memoriál Josefa Odložila, Praha
7 8 9
KP JMK družstev mladšího žactva, sk. B, 2. kolo
10 11 12
II. liga M a Ž, sk. E, 3. kolo, Znojmo
13 14
KP JMK družstev st. žactva, 3. kolo, Břeclav
15
Krajská liga atletických přípravek (KLAP), skupina C, 1. kolo, Vnorovy
16
Krajský přebor JMK družstev mladšího žactva, sk. B, 3. kolo, Břeclav
17
Nábor do AHA Vyškov, atletický stadion ve Vyškově
18
Mistrovství ČR dorostu a juniorů jednotlivců na dráze, Ostrava-Vítkovice
19
Mistrovství ČR dorostu a juniorů jednotlivců na dráze, Ostrava-Vítkovice
20 21 22 23
KLAP, skupina C, 2. kolo, Slavkov u Brna
24
Mistrovství ČR mužů a žen, Hodonín
25
Mistrovství ČR mužů a žen, Hodonín
26
27 28
MEMORIÁLY ve Vyškově 2022
29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aháčci na "bedně" v Holešově, Bučovicích i Otrokovicích

Aháčci na "bedně" v Holešově, Bučovicích i Otrokovicích



HOLEŠOV, 22. 10. 2021

 

Zde se běžela Zámecká „5“ a za přípravku mladší zde závodil Jakub Štébl.

Na trati dlouhé 250 m si vedl skvěle a skončil na vynikajícím třetím místě.

Moc gratulujeme.

 

BUČOVICE, 28. 10. 2021

 

Předškoláci hoši      170m     2016 a mladší

7.Jirka Jakub              0:51

 

začínající hoši           340 m        2014-2015

3.Čtvrtníček David     1:12

5.Honel Matěj               1:18

7.Adamec David           1:21

12.Čížek Dan                1:27 

 

nejmladší žactvo      2012-2013       340 m

3.Honel Jakub             1:02

5.Derka Štěpán             1:06

7.Štébl Jakub                1:08

12.Krajčík Matěj             1:16

16.Kubica Jakub            1:26

 

mladší žáci              510 m               2010-2011

4.Hrabovský Michal          1:42

 

Předškoláci dívky       170 m     2016 a mladší

13.Ševčíková Ema          1:03

 

začínající dívky         170 m         2014-2015

6.Sedláková Šárka               0:37

9.Najmanová Ema                0:39

14.Ševčíková Šarlota            0:40

 

nejmladší dívky         340 m         2012-2013

3.Hrabovská Lucie              1:02,1

4.Sedláková Adéla                 1:02,8

6.Mittnerová Klára                  1:10

16.Kubicová Anna                   1:23

 

Mladší dívky            340 m             2010-2011

3.Adamcová Natálie              1:05

4.Křížová Nikola                       1:08

12.Krajčíková Adéla                 1:27

 

 

OTROKOVICE, 30. 10. 2021

 

V sobotu 30. 10. 2021 se v Otrokovicích konal 5. ročník Otrokovických svahů.

Na trať se postavilo 6 našich šikovných Aháčků a všichni bojovali jako lvi a stupně vítězů a drobné balíčky pro všechny jim byli odměnou.

 

Kategorie D6 -  400 m    2014-2015

2.Sedláková Šárka  1:53         

 

Kategorie D8   - 400 m     2012-2013

1.Sedláková Adéla          1:19

2.Hrabovská Lucie          1:21

7.Kubicová Anna               1:43

 

Kategorie  H8 -   400m     2012-2013

11.Kubica Jakub                1:46

 

Kategorie H 10  - 1000 m     2010-2011

3.Hrabovský Michal           5:08

 

Všem dětem moc blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu na závodech.

 

 

(Při tvorbě článku byly použity podklady vedoucí trenérky přípravek Kristýny Sedlákové)