Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Aháčci na "bedně" v Holešově, Bučovicích i Otrokovicích

Aháčci na "bedně" v Holešově, Bučovicích i Otrokovicích



HOLEŠOV, 22. 10. 2021

 

Zde se běžela Zámecká „5“ a za přípravku mladší zde závodil Jakub Štébl.

Na trati dlouhé 250 m si vedl skvěle a skončil na vynikajícím třetím místě.

Moc gratulujeme.

 

BUČOVICE, 28. 10. 2021

 

Předškoláci hoši      170m     2016 a mladší

7.Jirka Jakub              0:51

 

začínající hoši           340 m        2014-2015

3.Čtvrtníček David     1:12

5.Honel Matěj               1:18

7.Adamec David           1:21

12.Čížek Dan                1:27 

 

nejmladší žactvo      2012-2013       340 m

3.Honel Jakub             1:02

5.Derka Štěpán             1:06

7.Štébl Jakub                1:08

12.Krajčík Matěj             1:16

16.Kubica Jakub            1:26

 

mladší žáci              510 m               2010-2011

4.Hrabovský Michal          1:42

 

Předškoláci dívky       170 m     2016 a mladší

13.Ševčíková Ema          1:03

 

začínající dívky         170 m         2014-2015

6.Sedláková Šárka               0:37

9.Najmanová Ema                0:39

14.Ševčíková Šarlota            0:40

 

nejmladší dívky         340 m         2012-2013

3.Hrabovská Lucie              1:02,1

4.Sedláková Adéla                 1:02,8

6.Mittnerová Klára                  1:10

16.Kubicová Anna                   1:23

 

Mladší dívky            340 m             2010-2011

3.Adamcová Natálie              1:05

4.Křížová Nikola                       1:08

12.Krajčíková Adéla                 1:27

 

 

OTROKOVICE, 30. 10. 2021

 

V sobotu 30. 10. 2021 se v Otrokovicích konal 5. ročník Otrokovických svahů.

Na trať se postavilo 6 našich šikovných Aháčků a všichni bojovali jako lvi a stupně vítězů a drobné balíčky pro všechny jim byli odměnou.

 

Kategorie D6 -  400 m    2014-2015

2.Sedláková Šárka  1:53         

 

Kategorie D8   - 400 m     2012-2013

1.Sedláková Adéla          1:19

2.Hrabovská Lucie          1:21

7.Kubicová Anna               1:43

 

Kategorie  H8 -   400m     2012-2013

11.Kubica Jakub                1:46

 

Kategorie H 10  - 1000 m     2010-2011

3.Hrabovský Michal           5:08

 

Všem dětem moc blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci klubu na závodech.

 

 

(Při tvorbě článku byly použity podklady vedoucí trenérky přípravek Kristýny Sedlákové)