Termínovka

Jiří Hajzler - Soutěže jednotlivců

Favorité uspěli.





Autor článku: Mgr. Jiří Němeček

Foto (J. Němeček): Ondřej Ludrovan

Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a města Vyškov ve vrhu koulí a skoku dalekém 2019

Dne 16. 4. 2019 se uskutečnila Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve vrhu koulí a skoku dalekém. Akce probíhala na domácí půdě školy ve sportovním areálu. Slunečné počasí atletice přálo a dobrými výkony se to na stadionku jen hemžilo. Závody měly pohodovou atmosféru.

 Výsledky Velké ceny ve vrhu koulí:

V kategorii mladších žákyň – vrh koulí (2 kg)

1. místo -  Karolína Přibylová (výkonem 8, 14 m) – AHA Vyškov

2. místo – Anna Balúchová (výkonem 7, 97 m) – AHA Vyškov

3. místo – Lucie Křetínská (výkonem 7, 49 m) – AHA Vyškov                 

V kategorii mladších žáků – vrh koulí (3 Kg)

1. místo – Sebastian Felix Drlík (výkonem 9, 00 m) – AHA Vyškov

2. místo – Vojtěch Pechmann (výkonem 7, 54 m) – AHA Vyškov

3. místo – Lukáš Süsser (výkonem 6, 82 m) – AHA Vyškov

V kategorii starších žáků – vrh koulí (4 Kg)

1. místo – Václav Hanulík  (výkonem 9, 76 m) – Atletika Orel Vyškov

2.místo – Jindřich Osolsobě (výkonem 9, 46 m) – AHA Vyškov

3. místo – Daniel Gryc (výkonem 8, 04 m) – AHA Vyškov

V kategorii starších žákyň – vrh koulí (3 Kg)

1. místo – Veronika Orálková (výkonem 8, 56 m) – AHA Vyškov

2.místo – Silvie Hanulíková (výkonem 8, 18 m) – Atletika Orel Vyškov

3. místo – Natálie Konupková (výkonem 7, 42 m) – AHA Vyškov

V kategorii dorostenců – vrh koulí (5kg)

1. místo – Jakub Derka (výkonem 8, 54 m) – AHA Vyškov

2.místo – Lukáš Šťastný (výkonem 8, 14 m) – AHA Vyškov

3. místo – Jan Látal (výkonem 7, 56 m) – AHA Vyškov

V kategorii dorostenkyň – vrh koulí (3kg)

1. místo – Anna Halasová (výkonem 6, 72 m) – AHA Vyškov

2. místo – Lucie Skalníková (výkonem 6, 04 m) – AHA Vyškov

 

Výsledky Velká ceny ve skoku dalekém:

V kategorii mladších žáků – skok daleký

1. místo – Vojtěch Pechmann (výkonem 403 cm) – AHA Vyškov

2. místo – Radim Kolařík (výkonem 379 cm) – AHA Vyškov

3. místo – Sebastian Felix Drlík (výkonem 372 cm) – AHA Vyškov         

V kategorii mladších žákyň – skok daleký

1. místo -  Anna Balúchová (výkonem 402 cm) – AHA Vyškov

2. místo – Michaela Zdražilová (výkonem 394 cm) – AHA Vyškov

3. místo – Lucie Křetínská (výkonem 358 cm) – AHA Vyškov

V kategorii starších žáků  – skok daleký

1. místo -  Jan Donneberger (výkonem 508 cm) – Atletika Orel Vyškov

2. místo – Jindřich Osolsobě (výkonem 430 cm) – AHA Vyškov

3. místo – Ondřej Ludrovan (výkonem 416 cm) – AHA Vyškov

V kategorii starších žákyň  – skok daleký

1. místo – Eliška Široká (výkonem 443 cm) – Atletický klub Blansko Dvorská   

2. místo – Karolína Vlčková (výkonem 367 cm) – AHA Vyškov

3. místo – Eliška Olejníčková (výkonem 342 cm) – AHA Vyškov

V kategorii dorostenců  – skok daleký

1. místo – Jakub Derka (výkonem 524 cm) – AHA Vyškov

2. místo – Pavel Lenomar (výkonem 470 cm) – AHA Vyškov

3. místo – Filip Fojtík (výkonem 432 cm) – AHA Vyškov

V kategorii dorostenkyň  – skok daleký

1. místo – Anna Halasová (výkonem 418 cm) – Atletika Orel Vyškov

2. místo – Lucie Skalníková (výkonem 271 cm) - AHA Vyškov

Kompletní výsledky najdete na www.atletika.cz

Všem závodníkům blahopřejeme!!!